RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!
Dom Svätý Jur Luxusný dom na veľkom pozemku, harmónia stavby a prírody
Domy Mariánka
Dom Bučuháza
dom Kittsee
dom Gyor Jutka
dom Kittsee_prenájom
luxusný byt Koliba
byt Stupava
záhrada Tavarikova osada
byt Záhorská Bystrica_prenájom
Kempelenova_prenájom

O nás

Snahou realitnej kancelárie Ing. Daniela Kubovičová – IDEA REAL je spájať predávajúceho s kupujúcim a uzatvárať obchody tak, aby boli obe strany spokojné a pri podpise Kúpnej zmluvy  mohli skonštatovať, že zvoliť sprostredkovanie obchodu naším prostredníctvom bolo dobré rozhodnutie.

Ponúkame seriózny prístup, korektnosť a maximálne nasadenie v práci pre klienta. Odmena za našu prácu (provízia) je ohodnotenie práce, ktorú pre Vás vykonávame po celý čas od podpisu Rezervačnej zmluvy až po odovzdanie bytu novému vlastníkovi. Na začiatku Vám podrobne vysvetlíme ako bude prebiehať celý proces predaja, predstavíme Vám našu stratégiu ako mienime získať pre Vašu nehnuteľnosť vhodného kupujúceho a dohodneme si zmluvné podmienky našej spolupráce. Propagácia Vašej nehnuteľnosti, nájdenie toho správneho záujemcu na kúpu, zladenie podmienok na oboch stranách je proces, do ktorého sa realitný maklér aktívne zapája od začiatku až do konca.

V odmene našej realitnej kancelárie (provízii) je tiež - okrem obvyklých správnych poplatkov - zahrnutý aj kompletný právny servis, ktorý poskytuje istotu nielen správneho ale aj právneho postupu pri predaji/kúpe nehnuteľnosti, ktorý - v záujme serióznosti a bezpečnosti obchodu -  chráni ako predávajúceho, tak aj kupujúceho. Všetky zmluvy - počnúc Rezervačnou zmluvou cez Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu až po podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva pre nového vlastníka riešime prostredníctvom advokátskej kancelárie s dlhoročnou praxou; v prípade potreby je v odmene realitnej kancelárie zahrnuté právne poradenstvo aj v ďalších nadväzných otázkach. Kúpna zmluva bezpečným spôsobom ošetrí spôsob úhrady kúpnej ceny podľa konkrétnych možností zúčastnených zmluvných strán (bankovým prevodom, vinkuláciou kúpnej ceny alebo jej časti vo zvolenom bankovom ústave, zábezpekou kúpnej ceny formou notárskej úschovy, platbou prostredníctvom využitia hypotekárneho úveru, prípadne v hotovosti).

V prípade potreby použitia hypo-úveru vám radi sprostredkujeme pomoc skúseného hypotekárneho poradcu s dlhoročnou praxou, ktorý pre vás vypracuje alternatívne ponuky a odporučí vám banku „šitú na vašu mieru“, pričom nemusíte ani vytiahnuť päty z domu :-). Samozrejmosťou je aj odporučenie kvalifikovaného znalca, ktorý pre vás v krátkom čase vypracuje znalecký posudok nehnuteľnosti, potrebný pre vybavenie hypo-úveru.

Postservis (odovzdanie bytu, pomoc pri odhlasovaní/prihlasovaní nehnuteľnosti apod) je pre nás samozrejmosťou. Pokiaľ sa rozhodnete pre následnú rekonštrukciu bytu/domu, radi vám pomôžeme prostredníctvom spolupracujúcej architektky a jej realizačného tímu z bytu vytvoriť priestor, v ktorom sa naozaj budete cítiť ako doma. Pri kúpe nehnuteľnosti cez našu Realitnú kanceláriu od nás na dôvažok dostanete darček vo forme ročného predplatného na inšpiratívny časopis o bývaní.

V prípade, že v nehnuteľnosti zamýšľate zrealizovať iba menšie úpravy, radi Vám odporučíme spoľahlivých, kvalifikovaných odborníkov, ktorí svoju prácu odvedú kvalitne a za primeranú odmenu (menšie úpravy stavebného či inštalačného charakteru, maľovanie, upratovanie či iné pomocné práce a následné sťahovanie) tak, aby sa nasťahovanie do nového bydliska spájalo len s dobrými pocitmi.

A navyše, pre tých, ktorí sa zaujímajú o úpravu svojho životného priestoru v súlade so zásadami Feng šuej, máme ponuku, uvedenú v samostatnej záložke tejto web-stránky.

Na vyžiadanie Vám radi poskytneme referencie našich doterajších klientov, ktorí môžu hovoriť o nás na základe vlastnej skúsenosti. Bude nám potešením ak sa rozhodnete využiť naše služby, pretože veríme, že aj Vy sa zaradíte medzi našich spokojných klientov.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2