RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!
Dom Svätý Jur Luxusný dom na veľkom pozemku, harmónia stavby a prírody
Domy Mariánka
Dom Bučuháza
dom Kittsee
dom Gyor Jutka
dom Kittsee_prenájom
luxusný byt Koliba
byt Stupava
záhrada Tavarikova osada
byt Záhorská Bystrica_prenájom
Kempelenova_prenájom

Feng šuej

Aj vám sa z času na čas stáva, že pocítite neprekonateľnú túžbu premiestniť vo vašom byte nábytok, hoci vaše kráľovstvo má trebárs len 20 m2 ? Premaľovať steny raz na zeleno, potom na ružovo, vymeniť kvetinové poťahy na sedačke za jednoduchý dizajn...? Akosi sa prestanete dobre cítiť v izbe, v ktorej ste boli spokojná celý predchádzajúci rok. Idete, chopíte sa veci a preorganizujete celé zariadenie; vaši muži iba s útrpným úsmevom plnia vaše na pohľad nezmyselné požiadavky, prenášajú donekonečna jednotlivé kusy nábytku z miesta na miesto, až konečne pocítite, že „to je to pravé orechové“. ... viete, čo ste práve robili? ...práve ste sa podvedome naladili na plynúce energie a úplne prirodzene ste sa im prispôsobili, ...práve ste svetu (a vášmu mužovi) predviedli intuitívne Feng šuej :-).

Feng šuej robí intuitívne vo svojom živote veľa ľudí (nielen žien :-), a ani si to neuvedomujú. Je totiž úplne jedno, či harmonizácii nášho životného priestoru hovoríme Feng šuej alebo „reorganizácia“ domácnosti, ide hlavne o to, aby sme sa vo svojom obydlí cítili komfortne a bezpečne, aby náš životný priestor ladil s našimi potrebami...

A o tom to je, o harmónii. Tak ako sa celá príroda snaží udržať (alebo znovunastoliť) harmóniu, to isté sa deje aj v našich životoch. A keďže všetko so všetkým súvisí, („ako hore, tak aj dole, ako vnútri, tak vonku“), je veľmi dôležité docieliť harmóniu aj v prostredí svojho domova. Ak žijeme v harmonickom prostredí, priaznivo to ovplyvňuje aj ďalšie oblasti nášho života – rodinné, partnerské či pracovné vzťahy, zdravie, pocit spokojnosti, vyrovnanosti... a naopak, absencia harmónie domova sa po kratšom-dlhšom čase premietne do nedostatku energie, nespokojnosti a v konečnom dôsledku k narušeniu energetickej rovnováhy vo svojom okolí i v živote ako takom...

Niekto má pre dosiahnutie harmónie vo svojom životnom priestore cit a robí to automaticky, je však mnoho takých, ktorí ani nevedia prečo, ale necítia sa doma ako doma, dokonca ani po tom, čo sa presťahovali do lepšieho, krajšieho, väčšieho... bytu či domu. Ak aj vy patríte do tejto skupiny ľudí, a neviete si sami rady, alebo jednoducho cítite potrebu zmeny či vylepšenia niektorej životnej oblasti, ponúkame vám pomoc skúseného profesionála v oblasti Feng šuej v osobe pani PhDr. Niny Harňákovej.

Nina Harňáková sa špecializuje na poradenstvo pri kúpe pozemku, bytu či  domu, so zameraním na interiérový dizajn a zharmonizovanie nielen vášho bývania, ale aj  kancelárskych či obchodných priestorov vašej firmy. Prezentovala sa v reláciách Teleráno (TV Markíza 2008, 2009), Reflex (TV Markíza 2010, 2011, 2012), v rokoch 2007-2012 publikovala články o Feng šuej v časopisoch Bedeker zdravia, Lekáreň, Línia, Nový čas-Bývanie, Mamina, Vitalita. Viac sa o nej a ponuke jej služieb dozviete na www.fengshuiart.sk – vrelo odporúčame :-).

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2